Reklama
 • Czwartek, 17 kwietnia (10:00)

  Pięćdziesięcioletnia pani Agata skierowana została do poradni ortopedycznej z powodu bólu kolan. Dolegliwości pojawiły się rok wcześniej. Początkowo niewielkie i rzadkie, nasilały się w trakcie poruszania się. Później zaczęły pojawiać się tuż po rozpoczęciu ruchu i ból stawał się coraz silniejszy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 17 kwietnia (08:00)

  Gdy na wiosnę dokuczają mi bóle w stawach dłoni, biorę dwie łyżki drobnych, najlepiej niepolerowanych bursztynów i wsypuję je do butelki. Zalewam szklanką spirytusu. Odstawiam na dwa tygodnie, a gdy nalewka nabierze złocistego koloru, wcieram ją przez chwilę w bolące stawy. Stosuję codziennie, przez całą wiosnę. Karolina z Bydgoszczy

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 17 kwietnia (08:00)

  Mam siniejące od wewnętrznej strony dłonie, zwłaszcza gdy jest zimno. Końcówki palców bieleją i bolą. Proszę o wyjaśnienie, co to za przypadłość. Zofia z Piły

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 16 kwietnia (12:00)

  Odżywcze składniki zawarte w tych egzotycznych owocach chronią nas przed osteoporozą, dają młody wygląd i nerwy jak ze stali. Ponadto ananasy zbawiennie wpływają na pracę całego układu pokarmowego. Nic więc dziwnego, że włączenie ich do diety jest zalecane tym, którzy cierpią na różne choroby żołądkowo-jelitowe. Ale powinni też sięgać po te owoce ci, którzy chcą pozbyć się nadmiaru kilogramów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 7 kwietnia (11:10)

  Haluks, czyli paluch koślawy, to deformacja stawu śródstopno-paliczkowego dużego palca stopy. Charakteryzuje się bocznym odchyleniem palucha. Skrzywienie powoduje mało estetyczne uwydatnienie zewnętrznej kości.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 7 kwietnia (10:05)

  Czeka mnie operacja jednego biodra. Robiłam ostatnio rentgen stawów biodrowych i dostałam opis, z którego wynika, że moje stawy są prawidłowe. Nic z tego nie rozumiem. Co mam teraz zrobić? - pyta Maria z Czeladzi.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 3 kwietnia (14:05)

  Na to schorzenie cierpi ok. 1,5 miliona Polaków. To nie tylko problem estetyczny, ale też dyskomfort, któremu towarzyszy ból.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 kwietnia (14:00)

  Od lat mam bóle związane ze zmianami reumatycznymi. Nie chcę ciągle brać leków przeciwbólowych. Kierowano mnie na różne zabiegi, ale poprawy nie było lub trwała krótko. Może ktoś poleci mi lek, który działa na schorzenie, a nie tylko łagodzi ból? - pyta Marta z Sierpca.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 31 marca (14:00)

  Niedawno moją pacjentką była pani Anna (62). Skarżyła się na silny ból w lewej pachwinie, biegnący od uda aż do kolana. Gdy zbadałem pacjentkę wszystko wskazywało na to, że przyczyną bólu są zmiany zwyrodnieniowe. Zdjęcie rtg potwierdziło diagnozę.

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Poniedziałek, 31 marca (11:05)

  Zobacz, jak w łatwy i szybki sposób możesz ulżyć sobie w bólu w domowym zaciszu, bez konieczności wychodzenia do apteki czy lekarza.

  Czytaj więcej Komentarzy:0