Reklama
 • Wtorek, 22 listopada 2016 (11:05)

  Od kilku miesięcy cierpię na ostrogę piętową. Żadne środki farmakologiczne nie łagodzą bólu. A ja, ze względu na stwierdzoną chorobę nowotworową, nie mogę poddać się fizykoterapii. Może ktoś z Czytelników zechce podpowiedzieć mi, w jaki sposób mogę zmniejszyć przykre dolegliwości?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 15 listopada 2016 (15:00)

  Mają niezwykłe działanie: łagodzą bóle, stany zapalne i zmniejszają obrzęki tkanek.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 11 listopada 2016 (08:05)

  To prawda, że sprawiają nam kłopoty częściej, niż mężczyznom. Powodem jest ich delikatniejsza budowa. Sprawdź, jak skutecznie poradzić sobie z najczęstszymi dolegliwościami stóp i lepiej o nie zadbać.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 25 października 2016 (15:00)

  Haluksy to problem, który częściej – aż dziesięć razy – dotyczy nas, kobiet. Zaczyna się od niewielkiej krzywizny, zmiany kształtu stóp, z czasem deformacja pogłębia się i przychodzi ból. Stop! Tak być nie musi. Rozwój haluksów można zatrzymać. Zapytaliśmy specjalistów o najnowsze metody terapii.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 21 października 2016 (08:05)

  Kolano jest jednym z najbardziej przeciążonych stawów ludzkiego organizmu. Powierzchnie kości tworzących staw pokrywa tzw. tkanka chrzęstna, która chroni je przed tarciem i zapewnia płynność ruchu w stawie. Jednak z wiekiem chrząstka starzeje się i ściera. Proces ten postępuje jeszcze szybciej, gdy zaczynamy przybierać na wadze, w wyniku wszel kich urazów kolan, takich jak stłuczenia czy skręcenia, a także w wyniku przeciążeń, np. gdy nagle zaczynasz intensywnie i nieumiejętnie biegać – w zł

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 18 października 2016 (08:05)

  Jeśli chcesz ułatwić ich fun nkcjonowanie i zwiększyć elastyczność, często jedz brokuły. Zawierają substancje wytwarza jące kolagen budujący chrząstki. Poprawia on stan tkanki łącznej i kondycję stawów. Sprawność ścięgien zapewnia witamina C, która redukuje stany zapalne. Jedz więc porzeczki, m.in. czarne, owoce dzikiej róży, cytrusy. Stanom

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 17 października 2016 (15:05)

  Deformują nasze stopy i sprawiają dotkliwy ból.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 11 października 2016 (15:05)

  Zaniedbania prowadzą do uszkodzeń stawów, mięśni, ścięgien i ważnych narządów. Wcześnie rozpoznane RZS można skutecznie leczyć.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 11 października 2016 (15:00)

  Problem zazwyczaj dotyka osoby, które prowadzą siedzący tryb życia i przez większość dnia mają zgięte kolana.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 27 września 2016 (13:01)

  Ból pojawia się tuż po przebudzeniu, gdy chodzisz w butach na wysokich obcasach lub siedzisz długo ze zgiętymi nogami? Co zrobić, gdy kolana przestają sprawnie funkcjonować?

  Czytaj więcej Komentarzy:0